Gravier Beach House

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Zwembad

  • Eigen strand

  • Sportactiviteiten

  • Eten op locatie

  • Roken niet toegestaan

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Gravier Beach House hotel met 6 kamers ligt op een locatie aan het strand op 15-minuten rijafstand van bezienswaardigheden zoals Saint Gabriel Cathedral, en biedt gasten een restaurant aan. Dit pension binnen 3 km van de Jardin des Cinq Sens biedt uitzichten op de zee en een een zwembad.

    Dit hotel in Gravier is gelegen op 10 minuten rijden weg van Grand Montagne Nature Reserve. Beach House is op 10 minuten lopen van het centrum van Gravier gelegen. Het gebied omvat ook natuurlijke bezienswaardigheden zoals Mont Limon binnen 4 km van deze accommodatie in Gravier.

    Bepaalde kamers hebben een balkon en een zitruimte voor uw gemak. Sommige kamers beschikken over een apart toilet en een douche. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

    Je kunt een bezoek brengen aan restaurant kfe la plaz voor het ontbijt en zeevruchten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 03:00 tot 12:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Gravier Beach House

    Bepaalde kamers hebben een balkon en een zitruimte voor uw gemak. Sommige kamers beschikken over een apart toilet en een douche. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Gravier Beach House Bedden foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 6 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Gravier Beach House Bedden foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 6 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Gravier Beach House Bedden foto Gravier Beach House Kamer foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 6 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Gravier Beach House Buitenkant foto Gravier Beach House Voorzieningen foto Gravier Beach House Buitenkant foto
    Bungalow

    Grootte: 5 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Gravier Beach House Buitenkant foto Gravier Beach House Voorzieningen foto Gravier Beach House Buitenkant foto
    Bungalow

    Grootte: 5 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Gravier Beach House Kamer foto Gravier Beach House Bedden foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Gravier Beach House

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Gravier Beach House

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Mauritius

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Gravier Beach House